Dr. Coşğun Məmmədli
Dr. Coşğun Məmmədli Фото профиля
Подтверждённый профиль

Dr. Coşğun Məmmədli

Ağciyərlərin arteriovenoz anevrizması, ağciyərlərin xroniki obstruktiv xəstəliyi, pnevmosklerozдалее

Адрес

AZE Medical Center

İsmayıl Hidayətzadə küç, 7A, Bakıİsmayıl Hidayətzadə küç, 7A, Bakı

Baku

Резюме

Haqqında 1994-2000-ci illərdə Azərbaycan Tibbi Universitetində təhsil alıb. Keçdiyi kurslar: 2008-2009-cu illər İstanbul Yedikule elmi araşdırma mərkəzi, 2014-cü il İstanbul Bezmialem elmi araşdırma mərkəzi 2016-cı il İstanbul Allergik rinitlərin şüa terapiyası Fəaliyyət sahələri: Bronxial astma, Allergik öskürəklər, Kəskin və xroniki bronxitlər, Pnevmoniyalar (sətəlcəm), Uzun sürən, səbəbi bilinməyən öskürəklər, Allergik rinitlərin şüa müalicəsi (dərman preparatı istifadə edilmədən) 2020-ci ildən "AZE Medical Center"də Baş həkim-Pullmonoloq olaraq çalışır.

Haqqında 1994-2000-ci illərdə Azərbaycan Tibbi Universitetində təhsil alıb. Keçdiyi kurslar: 2008-2009-cu illər İstanbul Yedikule elmi araşdırma mərkəzi, 2014-cü il İstanbul Bezmialem elmi araşdırma mərkəzi 2016-cı il İstanbul Allergik rinitlərin şüa terapiyası Fəaliyyət sahələri: Bronxial astma, Allergik öskürəklər, Kəskin və xroniki bronxitlər, Pnevmoniyalar (sətəlcəm), Uzun sürən, səbəbi bilinməyən öskürəklər, Allergik rinitlərin şüa müalicəsi (dərman preparatı istifadə edilmədən) 2020-ci ildən "AZE Medical Center"də Baş həkim-Pullmonoloq olaraq çalışır.

Отзывы

Прежде чем оставить отзыв о специалисте, ознакомьтесь с

Прежде чем оставить отзыв о специалисте, ознакомьтесь снашим процессом модерации.

Отзывов пока нет

Об этом специалисте пока нет отзывов.

Если вы знаете этого специалиста или были у него на приёме, оставьте свой отзыв и пожелания.

Оставить отзыв

Материалы

Статей пока нет

У этого специалиста пока нет статей.

просмотров профиля

Просмотры за 30 дней

0
просмотров профиля

Часто задаваемые вопросы

Как связаться с Dr. Coşğun Məmmədli?

Чтобы связаться с Dr. Coşğun Məmmədli, воспользуйтесь контактными данными на странице профиля.

Как записаться на приём к Dr. Coşğun Məmmədli?

Записаться на приём к Dr. Coşğun Məmmədli можно онлайн или по телефону.

В какой клинике работает Dr. Coşğun Məmmədli и как с ней связаться?

Dr. Coşğun Məmmədli работает в клинике AZE Medical Center. Контактные данные специалиста доступны в его профиле.

Кто такой Dr. Coşğun Məmmədli и по какой специальности работает?

Dr. Coşğun Məmmədli — специалист по направлению: Pulmonoloq. Сферы интересов: Ağciyərlərin arteriovenoz anevrizması, ağciyərlərin xroniki obstruktiv xəstəliyi, pnevmoskleroz, ağ ciyərlərin emfizeması, ekzogen allergik alveolit, Antrakoz, Alveolyar proteinoz , Alveolyar mikrolitiaz, Alüminoz, ağciyərlərin trombozu.