Dr. Elşad Şixeliyev
Dr. Elşad Şixeliyev Фото профиля
Подтверждённый профиль

Dr. Elşad Şixeliyev

Uşaqlarda angina , Mübadilə qan köçürülməsi, Neonatal skrining testləri (fenilketonuriya, Q6-FD və s.)далее

Адрес

Leyla Medical Center

Yusif Səfərov 19Yusif Səfərov 19

Baku

Резюме

Haqqında 2002-2010-cu illərdə Ege Universitetinin Tibb Fakültəsində təhsil alıb. 2016-2020-ci illərdə Erciyes Universitetində Uzmanlıq təhsili alıb. Kurslar və seminarlar: 2019- 27-ci Ulusal Neonatoloji Kongresi 2019- Non-İnvaziv Solunum Desteği Kursu 2018- Ulusal Dermatoloji Günleri-Allerji 2017- Neonatal Resusitasyon Programı Uygulayıcı Sertifikası 2017-2018-2019-2020- Erciyes Pediatri KışKongresi 2017- Yoğun Bakım ve Ventilatör Kursu Müalicə etdiyi xəstəliklər: Neonatolojik reanimasiya ve izləm. 0-18 yaş arası ümumi pediyatrik izləm. Sidik qaçırma xəstəlikləri Təkrarlayan sidik yolları infeksiyaları Mədə bağırsaq xəstəlikləri Üst və alt tənəffüs yolları xəstəlikləri Oynaq ağrıları Qan və immun çatışmazlıq xəstəlikləri Astma, atopik dermatit və ürtiker kimi allergiya xəstəlikləri

Haqqında 2002-2010-cu illərdə Ege Universitetinin Tibb Fakültəsində təhsil alıb. 2016-2020-ci illərdə Erciyes Universitetində Uzmanlıq təhsili alıb. Kurslar və seminarlar: 2019- 27-ci Ulusal Neonatoloji Kongresi 2019- Non-İnvaziv Solunum Desteği Kursu 2018- Ulusal Dermatoloji Günleri-Allerji 2017- Neonatal Resusitasyon Programı Uygulayıcı Sertifikası 2017-2018-2019-2020- Erciyes Pediatri KışKongresi 2017- Yoğun Bakım ve Ventilatör Kursu Müalicə etdiyi xəstəliklər: Neonatolojik reanimasiya ve izləm. 0-18 yaş arası ümumi pediyatrik izləm. Sidik qaçırma xəstəlikləri Təkrarlayan sidik yolları infeksiyaları Mədə bağırsaq xəstəlikləri Üst və alt tənəffüs yolları xəstəlikləri Oynaq ağrıları Qan və immun çatışmazlıq xəstəlikləri Astma, atopik dermatit və ürtiker kimi allergiya xəstəlikləri

Отзывы

Прежде чем оставить отзыв о специалисте, ознакомьтесь с

Прежде чем оставить отзыв о специалисте, ознакомьтесь снашим процессом модерации.

Отзывов пока нет

Об этом специалисте пока нет отзывов.

Если вы знаете этого специалиста или были у него на приёме, оставьте свой отзыв и пожелания.

Оставить отзыв

Материалы

Статей пока нет

У этого специалиста пока нет статей.

просмотров профиля

Просмотры за 30 дней

0
просмотров профиля

Часто задаваемые вопросы

Как связаться с Dr. Elşad Şixeliyev?

Чтобы связаться с Dr. Elşad Şixeliyev, воспользуйтесь контактными данными на странице профиля.

Как записаться на приём к Dr. Elşad Şixeliyev?

Записаться на приём к Dr. Elşad Şixeliyev можно онлайн или по телефону.

В какой клинике работает Dr. Elşad Şixeliyev и как с ней связаться?

Dr. Elşad Şixeliyev работает в клинике Leyla Medical Center. Контактные данные специалиста доступны в его профиле.

Кто такой Dr. Elşad Şixeliyev и по какой специальности работает?

Dr. Elşad Şixeliyev — специалист по направлению: Pediatr. Сферы интересов: Uşaqlarda angina , Mübadilə qan köçürülməsi, Neonatal skrining testləri (fenilketonuriya, Q6-FD və s.), Endokrin pozğunluğun təyini, Qan qazları, qanın, sidiyin ümumi və bütün növ biokimyəvi analizləri, Çox az çəkili yarımçıq doğulmuş uşaqlara intensiv terapiya və sonrakı qulluq, Vaxtından əvvəl doğulmuşların apnoesi, Uşaqların aqressiv davranışları, Uşaqlarda lyamblioz, Uşaqlarda dəmir defisitli anemiya.