Uzman Doktor Emin Haqverdiyev
Uzman Doktor Emin Haqverdiyev Фото профиля
Подтверждённый профиль

Uzman Doktor Emin Haqverdiyev

Süni mayalanma (tüp bəbək), Yumurta cavanlaşdırma, Riskli hamiləlikдалее

Последний отзыв
Последний отзыв
Emin Doktor son derecede,medeni,mesuliyyetlii,eli yungul insandi.далее

Адрес

Duru KlinikasıНа карте

8-19 inshaatchılar avenue, Baku 1073

Yasamal/Baku

Резюме

Uzman Doktor Emin Haqverdiyev, Ankara Gazi Üniversitesi Tibb fakültəsində bakalavr təhsilini uğurla tamamladıqdan sonra, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’ndə ginekoloq-cərrah kimi uzmanlıq təhsilimi tamamlamışdır.

2016-ci ildə Acıbadem Atakent xəstəxanasında “Süni mayalanma uğurunu artıran texnologiyalar” elmi çalışma qrupunun bir parçası olmuşdur. 2017-2019-cu illərdə Bahçeşehir universitesi Tibb fakültəsində sonsuzluq xəstələri üzərində innovasiyalar sahəsində həkim-pedaqoq kimi fəaliyyət göstərmişdir. Eyni dövrdə VM Medical Park İzmit xəstəxanasında Süni Mayalanama şöbəsində ginekoloq-cərrah kimi fəaliyyət göstərmişdir.
2019-2021-ci illərdə Bakı'ya dəvət edilmiş və Reproduktiv Sağlamlıq Mərkəzində cərrah mama-ginekoloq və süni mayalanma mütəxəssisi olaraq fəaliyyət göstərmişdir. 2021-ci ildən təsisçisi olduğu Duru Qadın sağlamlığı mərkəzinin rəhbəri olaraq fəaliyyət göstərməktədir.

Türkiye Jinekoloji ve Obstetrik Derneği, Minimal İnvaziv Jinekoloji Derneği, Üreme Tıbbı Cerrahisi Derneği ve Beynəlxalq ESHRE, ASRM dərnəklərinin üzvüdür.. Evlidir, iki övlad atasıdır.

Прежде чем оставить отзыв о специалисте, ознакомьтесь с

Прежде чем оставить отзыв о специалисте, ознакомьтесь снашим процессом модерации.

5.0
★★★★★
Всего отзывов: 11
Пунктуальность5.0
Интерес5.0
Обстановка5.0
M
M*** B***03.08.2023
Пунктуальность
★★★★★
5.0
Интерес
★★★★★
5.0
Обстановка
★★★★★
5.0
Duru Klinikası
Emin Doktor son derecede,medeni,mesuliyyetlii,eli yungul insandi.
R
R*** Ş***03.08.2023
Пунктуальность
★★★★★
5.0
Интерес
★★★★★
5.0
Обстановка
★★★★★
5.0
Duru Klinikası
elleri qızıl deyerli hocam iyiki varsınız.Anne olmak isteyen ,bu duyguyu tatmak isteyen herkese Emin hoca diyorum.
M
M*** T***03.08.2023
Пунктуальность
★★★★★
5.0
Интерес
★★★★★
5.0
Обстановка
★★★★★
5.0
Duru Klinikası
Elleriniz var olsun!👏
P
P*** S***03.08.2023
Пунктуальность
★★★★★
5.0
Интерес
★★★★★
5.0
Обстановка
★★★★★
5.0
Duru Klinikası
Salam məndə 2il Bakının ən yaxsilarina getdim sözdə ən yaxşı heç bir həkim mənən nə boru filmi istədi nedeki iki buynuzlu olduğunu bildi emin hekimin kamandasindaki sara xanım ilk dəfədən uziden gorduki iki buynuzlu di və əməliyyat oldum kimə inanasan bilmir insan yaxşıki siz varsız əmin doktor
A
A*** K***03.08.2023
Пунктуальность
★★★★★
5.0
Интерес
★★★★★
5.0
Обстановка
★★★★★
5.0
Duru Klinikası
Sizin kimi Həkimim olduguycun cox şanslıyam Allah sizi var etsin Deyerli İnsan, minnetdaramki biz xestelere bu qeder can yandirirsiz, hem İnsan olub hem savadli Hekim olmaq çox cetindir indi,sagolunki belesiz Siz
N
N*** C***03.08.2023
Пунктуальность
★★★★★
5.0
Интерес
★★★★★
5.0
Обстановка
★★★★★
5.0
Duru Klinikası
Sizə əməyinizə əllərinizə sağlıq ona görə sizə güvənim tamdı Allah sizi qorusun doktorum dəyərli insan Amin
A
A*** Q***03.08.2023
Пунктуальность
★★★★★
5.0
Интерес
★★★★★
5.0
Обстановка
★★★★★
5.0
Duru Klinikası
Men deyerem ki bu insan Allahin bize gonderdiyi hediyyedi. Her bir ana ucun ovlad arzu edirem. Allah qorusun sizi🧿
F
F*** M***26.07.2023
Пунктуальность
★★★★★
5.0
Интерес
★★★★★
5.0
Обстановка
★★★★★
5.0
Duru Klinikası
Azerbaycanın bir nomireli doktoru naxçıvannan salamlar
R
R*** R***26.07.2023
Пунктуальность
★★★★★
5.0
Интерес
★★★★★
5.0
Обстановка
★★★★★
5.0
Duru Klinikası
Goyde Allah yerde sizin kimi hekimler var olsun Emin doktor basarili doktordu var olsun her kes axira qeder sevinsin.
S
S*** E***26.07.2023
Пунктуальность
★★★★★
5.0
Интерес
★★★★★
5.0
Обстановка
★★★★★
5.0
Duru Klinikası
Canim Doktorum ne yqxşi varsiniz eziz deyrrli xanimlarimiz Ancaq ve Emin Doktoru seçin güvendesiniz bilin

Профессиональная информация

Стаж

Январь 2016 — по настоящее время (лет: 10)

Профессиональный стаж (лет): 10

Учебное заведение (диплом)

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi

Учреждение специализации

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi

Специальность

Опыт работы

Duru Qadın sağlamlığı mərkəzi

2021 - по настоящее время

Иностранные языки

Türk Dili

Материалы

просмотров профиля

Просмотры за 30 дней

0
просмотров профиля

Часто задаваемые вопросы

Как связаться с Uzman Doktor Emin Haqverdiyev?

Чтобы связаться с Uzman Doktor Emin Haqverdiyev, воспользуйтесь контактными данными на странице профиля.

Как записаться на приём к Uzman Doktor Emin Haqverdiyev?

Записаться на приём к Uzman Doktor Emin Haqverdiyev можно онлайн или по телефону.

В какой клинике работает Uzman Doktor Emin Haqverdiyev и как с ней связаться?

Uzman Doktor Emin Haqverdiyev работает в клинике Duru Klinikası. Контактные данные специалиста доступны в его профиле.

Кто такой Uzman Doktor Emin Haqverdiyev и по какой специальности работает?

Uzman Doktor Emin Haqverdiyev — специалист по направлению: Mama ginekoloq. Сферы интересов: Süni mayalanma (tüp bəbək), Yumurta cavanlaşdırma, Riskli hamiləlik, Uşaqlıq daxili poliplər.