Последний отзыв
Последний отзыв
Həkimin işində bilikli olması, yenilikləri izləyərək özünü təkmilləşdirməsi, ən keyfiyyətli...далее

Адрес

Dr. Selin Zehra Uçar

Etiler Mahallesi Akgören Sokak No:3 Akün Apartmanı D:3

Beşiktaş/İstanbul

Услуги специалиста

Резюме

Dr. Selin Zehra Uçar 2000-ci ildə Marmara Universiteti İngilisce Tibb Fakültəsini bitirib. Eyni müddətdə Peşə Təbabəti sertifikatını tamamlayan Dr. Daha sonra əczaçılıq şirkətlərində Dərman Təhlükəsizliyi bölməsinin rəhbəri vəzifəsində çalışıb. 2019-cu ildə korporativ həyatı ilə vidalaşdıqdan və təqaüdə çıxdıqdan sonra özünü fərqli istiqamətdə təkmilləşdirmək üçün Ənənəvi və Tamamlayıcı Tibb çərçivəsində “Mezoterapiya”, “Ozon terapiyası” sertifikatlı təlimlərdə iştirak etmişdir. Kliniki müraciətləri tamamladı, botulinum toksin tətbiqləri, dolgular və ip asılqanları aldı. Ayrıca tətbiq təhsili aldı. Eyni zamanda tibbi estetika sahəsində özünü təkmilləşdirmək və yenilikləri izləmək üçün İtaliyanın di Camerino Universitetində tibbi estetika üzrə magistr təhsilinə başlayıb. Dr. Selin Zehra Uçar gözəlliyin qavranılmasını “yaşının ən gözəli kimi yaşlanma” kimi qiymətləndirir və müasir inkişafları və texnologiyaları izləyir, həm sağlam, həm də gözəl yaşlanmaq üçün prosedurlar tətbiq edir.

Прежде чем оставить отзыв о специалисте, ознакомьтесь с

Прежде чем оставить отзыв о специалисте, ознакомьтесь снашим процессом модерации.

5.0
★★★★★
Всего отзывов: 1
Пунктуальность5.0
Интерес5.0
Обстановка5.0
C
C*** P***17.11.2023
Пунктуальность
★★★★★
5.0
Интерес
★★★★★
5.0
Обстановка
★★★★★
5.0
Dr. Selin Zehra Uçar
Həkimin işində bilikli olması, yenilikləri izləyərək özünü təkmilləşdirməsi, ən keyfiyyətli və brend məhsul və dərmanlardan istifadə etməsi özünə inam yaradır.

Профессиональная информация

Стаж

Январь 2003 — по настоящее время (лет: 23)

Профессиональный стаж (лет): 23

Учебное заведение (диплом)

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi

Опыт работы

Dr. Selin Zehra Uçar Klinikası

2019 - по настоящее время

Иностранные языки

Fransız Dili
İngilis Dili

Сертификаты

a

a

a

a

a

a

a

a

Материалы

Статей пока нет

У этого специалиста пока нет статей.

просмотров профиля

Просмотры за 30 дней

0
просмотров профиля

Часто задаваемые вопросы

Как связаться с Dr. Selin Zehra Uçar?

Чтобы связаться с Dr. Selin Zehra Uçar, воспользуйтесь контактными данными на странице профиля.

Как записаться на приём к Dr. Selin Zehra Uçar?

Записаться на приём к Dr. Selin Zehra Uçar можно онлайн или по телефону.

В какой клинике работает Dr. Selin Zehra Uçar и как с ней связаться?

Dr. Selin Zehra Uçar работает в клинике Dr. Selin Zehra Uçar. Контактные данные специалиста доступны в его профиле.

Кто такой Dr. Selin Zehra Uçar и по какой специальности работает?

Dr. Selin Zehra Uçar — специалист по направлению: Tibbi Estetik Tibb Doktoru. Сферы интересов: Mezoterapiya, Botoks, Qızıl iynə tətbiqi, Saç Prp Müalicəsi, Dolğu, Prp müalicəsi, Ozon terapiyası, Tibbi estetik.